15 Haziran 2016 Çarşamba

ametist taşı ve yararları-altıntv farkıyla.


     Ametist taşı  KRİSTAL KUVARS taş grubuna bağlı bir taştır.  MOR YAKUT,  AŞK TAŞI diye de bilinir. MOR, EFLATUN, ERGUVAN renklerinde olabilir

   Ametist toprağın altından gelen bir öyküdür aslında. Bu öyküde mor ve eflatunun tüm desen ve renk yelpazesine rastlamanız mümkün. Bir Ametist taşını elinize aldığınızda, eşsiz güzellikteki ve hiçbiri birbirinin aynısı olmayan yüzlerce kristali, size tüm öyküyü baştan sona bir çırpıda anlatacak. Siz onu dinledikçe içinizdeki huzur yüzünüze yansıyacak.

ametis taşının  Yararlarından bahsedecek olursak;
değerli taş uzmanlarının araştımalar sonucu elde ettiği verilere dayanarak ametis taşı ;
Kanser oluşumunu engeller.Eklem ağrılarını tedavi ederek rahat hareket etmeyi sağlar.
Bedeni dinç tutar, fiziksel bedenimizle duygularımız arasında denge oluşturur.Bulunduğu çevredeki olumsuz enerjileri temizleyip dönüştürür.Sadece odanın herhangi bir yerinde durması bile olumsuz enerjileri toplayıp pozitif enerjiye dönüştürmesi için yeterlidir.
Sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bir taştır.Yaydığı enerji her zaman size fayda sağlar ve olumsuzluklardan korur. Bilinç seviyelerini aktif hale getirir.

peki ametis taşını nasıl kullanabiliriz ?


   günümüzde çok estetik ve göze hoş gelen ametis taşı ile tasarlanmış kolyeler yüzükler var bunları kullanarak hem ışıltınız ile büyüleyecek hemde taşın faydalarından yaralanacaksınız. günümüzde şehir hayatı gürültüsü vs kirliliği altında yaşarken aslında vücudumuz için en değerli şeyin kendimizi iyi hissetmemiz ve sağlığımız olduğu malumdur.ve sıradan taşlı bir yüzük almak yerine böyle değerli taşı olan ürünleri kullanmanın değeri paha biçilemezdir.  bizde altıntv olarak bunları sizlere söylemek hem vazifemiz hemde tavsiyemizdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder